• ISIC oznamy

• Preukaz_ziaka_2024.pdf

Tesco_zlava.pdf

Žiaci si známky objednávajú sami, cez eshop a link, ktorý je v liste (len na tomto linku je možnosť doručenia známky na školu). Známky sa neobjednávajú cez aSc agendu.

Pri objednávke si zvolia spôsob doručenia – či chcú známku doručiť na školu alebo priamo domov.

INFORMÁCIE TU_-_Pripomenutie_-_vyzdvihnutie_na_skole_august.docx

Vážený obchodný partner,

vzhľadom na blížiaci sa termín prolongácie žiackych kariet (od 1.6.2023), dovoľte mi v prílohe tohto emailu zaslať Vám informácie s podrobným popisom a návodmi, ako prolongovať.

Prolongovať platnosť žiackej karty je možné dvomi spôsobmi:

1. Použiť aplikáciu UBIAN www.ubian.sk.
            2. Odoslať prolongačnú SMS správu.

Text zo sprievodného listu spolu s plagátmi môžete zverejniť na Vašich školských nástenkách, prípadne cez školský systém zaslať priamo žiakom Vašej školy.

Ak máte akékoľvek otázky, alebo potrebujete pomôcť s prolongáciou žiackych kariet, neváhajte a kontaktujte nás. Sme tu, aby sme Vám poskytli potrebnú asistenciu a odpovedali na Vaše otázky.

Ďakujeme Vám za Vašu vernosť a dôveru a tešíme sa, že môžeme aj naďalej poskytovať naše služby pre Vás a Vašich žiakov, ktorí môžu využívať výhody žiackej kariet.

Sprievodny_list.pdf

A3_prolongacia_2023_mail.pdf

A3_UBIAN_SS_2023_mail.pdf

Prajem Vám príjemný deň,

dodatočne Vám želám za celý ITIC tím všetko len to najlepšie
            ku Dňu učiteľom. Ďakujeme Vám za Vašu prácu a uvedomujeme si aká je dôležitá. Aj preto sa snažíme ITIC výhodami prispievať k lepšiemu učiteľskému životu.
            Napríklad, v termíne do 9.4. si môžete so zľavou 20€ zakúpiť vstupenku na festival Pohoda. Táto zľava sa týka špeciálne len Vás, učiteľov a študentov. :)

Ponožiek nie je nikdy dosť. :)

Súťaž o Dedoles ponožky pre "fejsbukárov".

Zapojiť sa do súťaže

V prípade, že rozmýšľate nad nákupmi jarných outfitov, v eshope About You aktuálne nakupujete so zľavou 15%. 💶 K uplatneniu zľavy je potrebný kód, ktorý nájdete v ISIC/ITIC aplikácii

Pre aktuálne informácie o zľavách s preukazom ITIC, zábavu, inšpiráciu či novinky sledujte náš Facebook.

S úctou,
            Zuzana Majdanová

Preukazy ISIC, ITIC, EURO<26
            CKM SYTS, Vysoká 32, 811 06 Bratislava

Tento email Vám zasielame na základe Vášho vopred daného súhlasu s podmienkami členstva v Združení CKM SYTS a súhlasu so zasielaním informácií súvisiacich s členstvom a o možnostiach a rozsahu výhod vyplývajúcich z členstva v združení a používaní členského preukazu (pričom môžu mať charakter marketingu alebo reklamy). V prípade, že už nechcete byť ďalej informovaný o aktuálnych novinkách zasielaných na Vašu emailovú adresu, máte právo namietať spracúvanie Vašich osobných údajov na účel priameho marketingu v súlade so zákonom 18/2018 Z.z. Oznámenie nám napíšte na email preukaz@itic.sk tak, aby z jeho obsahu bolo zrejmé, že nesúhlasíte so zasielaním správ, ktoré majú charakter marketingu alebo reklamy."

List_revalidacia_2022_cez_eshop_-_final.docx

Pre Vás budúci prváci je dôležité mať ISIC preukaz funkčný hneď od 1. septembra, preto si v liste prvákom prečítajte pokyny ako si zabezpečiť preukaz ISIC: