• Autosalón 2022

• Po dvoch rokoch opäť na autosalóne!

Výstavisko Incheba v Bratislave sa opäť zaplnilo obdivovateľmi pekných a rýchlych áut. Nechýbali medzi nimi ani žiaci našej školy, ktorí si so záujmom prezreli nielen najnovšie modely, ale aj historicky zreštaurované vozidlá. Popri prehliadke exponátov si žiaci vyskúšali, pod dohľadom zamestnancov, absolútne novinky v servisnej technike.

Sláviková, Rendlová

• Ej, Morena, Morena, do vody hodená....

•     Odchod na veľkonočné prázdniny sme zavŕšili jedným z najznámejších slovanských zvykov na počiatku jari – vynášaním Moreny. Žiaci ,oblečení do kroja, Morene zaspievali, zatancovali a potom za spevu  ľudových piesní sa s ňou vybrali k riečke Bystrička. Do nej tento symbol zimy a chorôb hodili a potleskom a spevom symbolicky privítali jar.

• Autosalón 2022 je tu opäť!!!

• Obľúbený bratislavský Autosalon sa vracia späť! Tentoraz spoločne s veľtrhmi cestovného ruchu a gastronómie ITF Slovakiatour a Danubius Gastro.

Dňa 28.apríla 2022, sa žiaci II. ročníkov SOU automobilovej školy

II.AA, II.BA a II.CA  zúčastnia exkurzie na autosalóne v Bratislave .

Záujemcovia o exkurziu sa urýchlene hláste u vyučujúcich :

Ing. Slávikovej alebo Ing. Rendlovej.

Symbolický poplatok 3 eurá.

Na doplnenie autobusu sa môžu prihlásiť aj žiaci vyšších ročníkov !!!

• Získali sme bronzovú medailu Turnaj v bedmintone

• Konečne to vypuklo! Pýtate sa čo? No predsa športové súťaže!

Po dlhej, takmer dvojročnej odmlke od športov zapríčinenej covidovou pandémiou, sa začalo súťažiť.
              Dňa 31.3.2022 sa v našej telocvični uskutočnilo okresné kolo v bedmintone dievčat stredných škôl a my sme tam, samozrejme, nemohli chýbať. Postavili sme hneď dve družstvá. Reprezentovali nás dievčatá z II. EP. Družstvo A tvorili dievčatá - Majka Klimentová a Bea Ľuptáková a družstvo B dievčatá - Biba Bátoryová a Dominika Valovčanová. Dievčatá bojovali čo im sily a ruky stačili, až na koniec po výhrach a prehre bojovali o tretie miesto a neuveríte, nastúpili proti sebe. V urputnom boji zvíťazilo B družstvo a odnášalo si domov bronzové medaily. Dievčatám sa turnaj páčil. O dramatické košíky nebolo núdze a už teraz sa tešia na budúcoročný turnaj.
              Druháčky éčkarky, ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy.
              Mgr. Andrea Kmeťová