• 12. ročník futbalového turnaja o pohár riaditeľa školy

• Dňa 6.6. 2023 sa  odohral už 12krát koncoročný  futbalový turnaj žiakov stredných škôl. Tento rok sa hralo za daždivého počasia. Futbalisti ukázali profesionalitu, popasovali sa aj s nepriaznivým počasím a predvádzali kvalitné a pútavé výkony.  Spomedzi ôsmych bystrických škôl sa najlepšie umiestnila, na treťom mieste, Stredná zdravotnícka škola. Druhé miesto obsadilo gymnázium J.G. Tajovského a na prvé miesto sa po dlhšom čase vrátili chlapci zo Strednej  športovej školy v Banskej Bystrici.

Mgr. Gabriel Miškuf, Mgr. Andrea Kmeťová

• Slávnostné odovzdávanie maturitných vysvedčení

• Nastala chvíľa, keď naši úspešní maturanti z odboru autotronik dostali z rúk pána riaditeľa školy Jána Žuffu vysvedčenie o maturitnej skúške. Piati zo študentov splnili aj podmienky dobrého priemeru  počas štyroch rokov štúdia a výborného hodnotenia za odborný výcvik, a tak z rúk pána Miroslava Samsona ako delegovaného zástupcu za SOPK získali aj osvedčenie, ktoré im otvorí nové možnosti. Študent Martin Kršák si ako poďakovanie za úspešnú reprezentáciu školy v súťaži Autoopravár Junior na medzinárodnej úrovni, kde získal 2. miesto, prevzal notebook.

Ďakujeme vám a prajeme veľa úspechov a vytrvalosti.